ГОТОВІ ДИПЛОМНІ РОБОТИ

Як придбати, ціни, контакти

Готові бакалаврські, магістерські та дипломні роботи з сільського господарства і тваринництва

Готові дипломні роботи - можливість швидко отримати потрібну магістерську чи бакалаврську роботу за розумну вартість. Немає необхідності чекати, коли роботу напишуть, адже вони вже готові до продажу. Кожна робота у форматі .docx, тож у разі потреби студент завжди має можливість відредагувати її відповідно до побажань наукового керівника і вимог методичних вказівок.

1. Агроекономічне обґрунтування галузі кормовиробництва та вирощування еспарцету посівного в умовах агрофірми "Ватутіна"
2. Агроекономічний аналіз системи землеробства та технології вирощування пшениці озимої в умовах СФГ "Мрія" Гребінківського району Полтавської області
3. Агроекономічний аналіз системи землеробства та технології вирощування жита озимого у ТОВ "Агроконтракт" Бородянського району Київської області
4. Аналіз економічної ефективності виробництва зерна в підприємстві та шляхи підвищення ефективності в зерновиробництві (на прикладі СТОВ "Світанок" Яготинського району Київської обл.)
5. Використання апозиготичних ліній в селекції цукрових буряків
6. Вирощування озимої пшениці з розробкою операції сівби в умовах ТОВ "Борзнаагроптахопродукт" Борзнянського району
7. Вирощування сої по інтенсивній технології з розробкою хімічного захисту в умовах СФГ "Колос" Куликівського району
8. Вирощування, реалізація та використання квіткової та деревно-кущової продукції. Обстеження насаджень садово-паркових об'єктів (переддипломна практика)
9. Вплив заходів обробітку грунту на продуктивність картоплі в умовах СТОВ "Агрокомплекс-98"
10. Вплив норм висіву та строків сівби на посівні якості насіння пшениці озимої
11. Вплив систем землеробства на продуктивність пшениці озимої в умовах ВП НУБіП України "Агрономічна дослідна станція"
12. Економічна ефективність виробництва цукрових буряків та шляхи її підвищення
13. Економічна ефективність вирощування олійних культур та напрями її підвищення (на прикладі ТОВ "Козацьке" Бобровицького району Чернігівської області)
14. Економічні пріоритети стратегічного розвитку сільськогосподарських підприємств, аналіз виробничої діяльності та обгрунтування стратегії їх розвитку (на прикладі с/г підприємств Сумської обл.)
15. Ефективне використання виробничих ресурсів у сільськогосподарських підприємствах (на прикладі ТОВ "Сузір'я-Попружна" Ставищенського району Київської області)
16. Ефективність попередників пшениці озимої в умовах ТОВ "Мединівка" Коростенського району Житомирської області
17. Застосування комерційних препаратів таніну для підвищення якості виноградних вин
18. Збирання картоплі комбайновим способом в умовах ФГ "Липоворізьке" Ніжинського району
19. Збирання кукурудзи на силос в умовах ННВП ВП НУБІП України "Ніжинський агротехнічний інститут" м. Ніжина
20. Комплексна механізація вирощування кукурудзи по інтенсивній технології з розробкою міжрядного обробітку в умовах СФГ "Колос" Куликівського району
21. Організація та перспективи ефективного виробництва яловичини в сільськогосподарських підприємствах (на прикладі підприємств в Овруцькому районі Житомирської області)
22. Організація та перспективи розвитку галузі тваринництва в сільськогосподарському підприємстві
23. Підбір та розрахунок системи машин для збирання зернових колосових культур в умовах ФГ "Липоворізське" Ніжинського району
24. Продуктивність люцерни посівної в залежності від видового складу в умовах ТОВ "Іверія-Агро" с. Шевченкове, Броварського району, Київської області (агробіологія)
25. Ресурсно-виробничий потенціал лісогосподарського підприємства (на прикладі Державне підприємство "Полтавське державне лісогосподарське підприємство "Полтаваоблагроліс")
26. Розробка проекту складу для зберігання овочів на 5 тис. тонн у с. Малехів Жовківського району з обгрунтуванням вибору раціональної схеми залучення інвестицій
27. Система заходів захисту картоплі від золотистої цистоувторюючої нематоди. Особливості вирощування картоплі в "СФГ Мотузко" Кагарлицього району Київської області

 

 

ГОТОВІ ДИПЛОМНІ РОБОТИ

gdr.pp.ua